Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to tady, naší rodinu čeká nový přírůstek - maminka i tatínek budou jistě velmi nadšeni :o)

Po letošních Vánocích, které jsme zpočátku trávili jen ve třech, jsem se rozhodl, že je třeba život v naší rodině trochu oživit a dát mu trošku šťávu. Jednoduše řečeno zvýšit počet obyvatel ze 3 na 4. Teďka nepočítám Jesku a slepice :o) které nepočítám, za právoplatné obyvatele našeho domečku. Jak jistě všichni víte, tito jmenovaní bydlí v podzámčí. Ten o kom mluvím bude bydlet hezky uvnitř a sdílet spolu s námi domáci klid a pohodu.

To by  myslím pro začátek stačilo. Pečlivě sledujte tyto stránky, brzy se dozvíte víc :o))) (11.1.2007)

Máme tu menší pokračování...

Včera jsem v Baumaxu v odřezkách koupil dva parapety, které jsem dneska spasoval dohromady. To znamená, že podklad pod terárko máme hotový. Při výrobě došlo k menšímu informačnímu úniku, což se dalo samozřejmě očekávat. Ale zatím jsem nepolevil Gino(a) je pořád v bezpečí :o) Prozradil jsem jen to, že to nebude pavouk a pak musel slíbit, že to nebude myš :o)) Příští týden by se měla celá věc pohnout výrazně dopředu a do 14 dní to všechno praskne :o) 

(13.1.2007)

Tamtamy bubnují...

tamtamy bubnují na 120%, ale neboj Gino, nikdo nic netuší :o) Mám pocit, že teď už se na tebe netěším jen já :o) Zkusíme povolit komentáře, jestli se tu třeba nerozjede nějaká diskuze :o)))

(14.1.2007)

Velký třesk...

šmejdilové šmejdili a vyšmejdili :o) nutno podotknout zaplať pánbůh, alespoň můžu tvořit bez skrývání.

Všichni už teda vědí, že naši domácnost posílí Gekončík noční a nejspíš né jeden ;o) Ten první se bude jmenovat Gino(a) u těch dalších se teprv uvidí. Dneska mi došlo terárium a krmítka, ale vzhledek k neschopnosti "České pošty" je terárium na reklamačním řízení, protože mi ho doručili rozbité :o( Obrazek

Už jsem zkoušel trochu připravovat oživení terária, aby až dojde z reklamace (doufám, že né ještě víc rozbité) nebyl zbytečně ztrácen čas a mohlo se budovat bydlení pro malého dráčka.

To je prozatím vše :o)

(16.1.2007)

Eublík je zamluvenej...

Mám pro Vás radostnou zprávu. Včera jsem si zamluvil eublíka (Eublepharis macularius - gekončík noční) . Vzhledem k tomu, že je to sameček bude tedy jeho jméno Gino. Teďka už vše záleží na schopnosti (spíše neschopnosti) české pošty. Až bude terárium, zajedu si pro něj :o)). Už se taky těšíte? ;o)

(18.1.2007)

Příští víkend bude eublík doma...

Dneska jsem mluvil s paní/slečnou chovatelkou (mimochodem velmi příjemná :o) a domluvili jsme se, že mi Gina ještě týden pohlídá a o víkendu si pro něj zajedu. Vezmu si k němu i dva plastové boxíky. Jeden na bydlení pro cvrčíky a druhej jako záložní místo v případě čištění terárka apod. Kdybych býval ty boxíky nechtěl, tak už jsem ho dnes měl....ale jak jste se výše dozvěděli, neměl bych ho kam dát, takže příští víkendík to jistí. Už se na něj moc těším. Nebejt debilní pošty... :o(

(20.1.2007)

Vybavení už je téměř kompletní...

včera mi přišla topná rohož, která přijde zabudovat do dna terária. Přijde přes ní keramická dlažba, aby měl Gino teplíčko hezky rozložené. O to, aby si nepřismahnul ocásek :o), se bude starat termostat RT2, který přišel také včera. Takže krom 2 spínacích hodin, které se budou starat o osvětlení....po zkušebním provozu a výsledku, jak moc je schopná rohož terárko vytopit, možná i o topný kámen. To se uvidí. Takže zbývá už jen to nejdůležitější a to je terárko :o( Jestli se pošta do konce týdne nerozhoupe, nezbyde nic jiného, než Gina provizorně šupnout do plastového boxíku a čekat. Ale to je vedlejší, hlavně že už bude doma ;o) Už jen 5 dní :o))

(23.1.2007)

Pošta už se vyjádřila...

Práve mi přišlo vyjádření pošty, kde zaplať pošta :o) uznávají chybu a terárium zaplatí. Alespoň že tak, už jsem byl tak trochu smířenej s tím, že dostanu kulovku. Gino, bejvák bude :o)

(23.1.2007 - 10:00)

Veřejná omluva české poště...

chtěl bych se touhle cestou omluvit české poště, za to že jsem je tu označoval za.... Vše beru zpět :o)

Dnes mi přišla složenka, na které byla částka, která plně pokryje nákup nového terária. Ale to není vše.

Na reklamačním protokolu, byla připsána poznámka, že požaduji navrácení poškozeného obsahu. Řekl jsem si líná huba=holé neštěstí. Zlaté stránky>číslo na reklamační oddělení> kde mi to vzala velice příjemná paní. Takhle kdyby se mnou jednali při sepisování té reklamace, tak bych to snad i odvolal :o) Řekl jsem jí o co se jedná a jaký je tedy postup a ona že mi to zjistí a zavolá zpět. Za chvilinku telefon. Máte to tady připravené, máme Vám to dovézt nebo se zastavíte. Nechtěl jsem štěstí dál pokoušet a zajel si proto. Takže teďka zbývá navštívit nějakého sklenáře, který to dá dopořádku a zbyde  snad i na nějakou kávičku :o)

Jinak Gino přijede v neděli :o) 

(25.1.2007)

Podlahové vytápění...

Včera se událo celkem dost věcí. O některých jste se už dozvěděli, něco málo Vám ještě bylo utajeno. Takže...

Včera jsem navštívil sklenáře, který by měl dát terárium dopořádku. Po telefonu pro něj nebyl problém provést opravdu tak, abych si to mohl dnes vyzvednout. Když jsem mu to dovezl, tak už tak plný optimismu nebyl. Nu uvidíme, kolem oběda mu zavolám a budu vědět (nová zpráva ze sklenářství, terárium je opraveno, připraveno k vyzvednutí, oprava mě bude stát 820kč, což je teda víc než jsem čekal, ale naštěstí to nejde z mé kapsy ;o)

S dalších věcí o kterých nevíte je ta, za pomoci Láďi (veliké díky) má Gino připravenou podlahu do bytečku. Ta se skládá z izolační folie, topné rohože, vyztužovací rohože, lepidla a keramické dlažby.Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekNu a tady vidíte, jak celá montáž probíhala. Udělal jsem si takovej dřevěnej rámeček, do ktérého jsem to všechno poskládal. Hliníkovou folii, která je úplně vespod jsem napatlal lepidlo, vložil do něj topnou rohož a celé opět přepatlal lepidlem. Do něj přišla opět rohož, tentokrát vyztužovací a v celé ploše. Pak znovu lepidlo a na závěr  dlažba. Doufám, že se mi tento výrobek podaří v poho přemístit do terária, které mimochodem dnes přivezu, a hlavně že se to tam vejde :o) V sobotu večer zkusím prvně lehce zatopit a doufám, že zkušební provoz proběhne v pořádku a vše bude fungovat tak jak má.

V sobotu mě čeká příprava všech kravinek, které jsem si do terárka vymyslel, aby se tam Ginovi líbilo. Chci se také zastavit na tera burze v Plzni a případně tam koupit nějaké papu=cvrčíky, čímž bude naší domácnosti odejmut status "klidná" :o))

(26.1.2007)

Cvrčci už jsou doma...

Před malou chvílí jsme se vrátili ze ZOO burzy v Plzni. Vyrazili jsme s tatíkem trošku okouknout, vo co tam jako de :o) Jednak jsme to chtěli omrknout a pak koupit papu pro Gina, kterej už zítra přijede. Zaplatili jsme každej 30 kaček vstup a šlo se na věc. Hned u vstupu jsem zahlédl u jednoho stolíku cvrčky, takže hlavní cíl akce byl nadosah. Nejdřív si to projdem, pak koupíme cvrčíky a pomažem dom - to byl náš plán. Bylo tam spousta věcí od příslušenství akvárií a terárií až po zvířátka. V můj neprospěch bylo to, že 70% nabízených zvířátek na burze byly pavouci, takže jsme se rychle vydali pro cvrčky. Přišli jsme ke stolíku, kde ještě před 10 minutama bylo spousty krabiček s malejma trolejbusíkama (trolejbus>tykadla; crvrček>tykadla :o) ) ale teď tam byla poslední krabička, kterou si právě odnášel jeden chlapík. Inu kdo zaváhá nežere :o)) Takže trošku zklamáni jsme se odebrali k domovu. Na parkovišti mě teda ještě napadl spásný nápad, že maj vlastně otevřeno v Kauflandu a tam že cvrčíky taky měli. Nápad se posléze potvrdil jako výtečný a po nakoupení cvrčků a chvile šmírování gekončíka, kterého tam měli na prodej (za 900 kč v tejhle barevnej formě...zloději) jsme se odebrali dom.

Teďka už mi zbejvá jen všechno pořádně připravit na zítřek a těšit se na Gina.

(27.1.2007 - 11:25)

Gino je doma...

Včera se konečně povedlo vyzvednout Gina z jeho přechodného bydliště v Hostouni a v malé plastové krabičce na břiše převíst domů. Po cestě byl malinko vyjukanej, ale večer při krmení ukázal, že mu cesta žádné velké problémy nedělala. Spořádal 5 cvrčků a ještě se mlsně olizoval :o) V galerce přibyla jedna fotečka, tak mrkněte. Dneska udělám nějakou lepší i s terárkem.

(29.1.2007)

Aktualitky...

Ginoušek se má čile k světu, dlabe jako o závod...zkrátka se mu dobře vede. Už jsme se jednou svlíkli, takže teďka máme zas hezky barevné tělíčko (viz. nové fotky v galerce) Zatím jsme na 12cm a 2 dekach, ale to se jistě při jeho chuti k jídlu brzy změní. V rodině se těší velké oblibě z čehož mám velikou radost. Občas spolu koukáme na telku nebo píšem na ajsku. Rád se přitulí a nahřejvá o páníčka. Nechá se šimrat na hlavičce a chrupká u toho. Prostě máááázlik :o)

(5.2.2007)

Cvrci se stěhujou...

Dneska jsem dom přivezl v pořadí asi už 4 várku cvrků. Jen co se rozběhli po bedýnce, tak začali vyvádět. Vzhledem k tomu, že Ginouš za ten necelý měsíc celkem povyrostl, roste i jeho mňamka. To znamená, že do základní výbavy cvrků, ve velikosti kterou jsem dnes zakoupil, bohužel už patří i křídla a znalci jistě ví, že jak má cvrček křídla, tak je zle :o( Nejdřív jsem si řikal, že to není tak hrozné, ale po pár minutách jsem názor změnil a cvrci jsou v téhle chvíli a zatím provizorně u sestřičky pokoji. Ty cikády řvou vopravdu jako kráva... :o)

(22.2.2007)

Rozšíření chovu...

Celkem dlouho už jsem Vám tady nenapsal žádnou novinku, tak to musím napravit. Za měsíc se toho událo celkem dost a rozhodně by jste o tom měli vědět. První z celkem důležitých věcí je ta, že pokus s domácím odchovem cvrčků se kupodivu zdařil a tak v tuhle chvíli běhá v plastové krabičce vedle tetárka zhruba 20 miniaturních cvrčíků. Pro osoby jejichž narození se datuje zhruba kolem poloviny minulého století, čímž opravdu nenarážím na své rodiče :o), může být jejich pozorvání bez cvikru patřičné ráže celkem problém. Ale já se svým relativně mladým okem jsem je zblejsknul celkem hravě a udělali mi velkou radost. Až trochu povyrostou, pořídím nějaké foto. V téhle fázi jsou řekl bych moc malinkatí i na režim makro :o)

Další neméně důležitou novinkou je to, že Gino už delší dobu nemá svých původních 12 cm a 2 dkg, ale při víkendovém měření a vážení se zjistilo, že se jeho délka z 12 cm vyšplhala na poctivých 20 cm a váha z 2 a 4,5 dkg. Myslím že tohle je více než zářným důkazem toho, že páníček Gina rozhodně nešidí. Tento fakt mě také přiměl k tomu, aby začal Ginouškovi schánět nějakou dámskou společnost a to se povedlo celkem rychle. Dnes se totiž vypravím do matičky Prahy pro dvě krásňoučké eublice, které mu doufám padnou do oka.To by bylo zatím vše a určitě se tu za pár dní dozvíte jak tohle všechno dopadlo + přibudou nějaké fotečky v galerii.

(27.3.2007)

 

Holky jsou doma...

Od včerejšího večera se naše řady rozrostly o 2 krásné eubličí samičky (teda alespoň doufám, 100% jistej si tím nejsem). Po cestě byly trochu prochladlé, tak se musely o páníčka trochu nahřát. Jsou kouzelný. První rychlé fotečky můžete omrknout v galerce.

(28.3.2007)

Psaní od chovatelky...

Asi před týdnem mě Gino ukecal, abych napsal jeho bývalé paničce, která ho vypiplala. Prý, pošli jí nějaké fotky a hubana, ať je vidět, že si na ní taky někdy vzpomenu. Jak si Gino přál, tak jsem udělal...

Napsal mi taky Honza (Vraby) a poslal fotky Gina, (a jeho dvou budoucích nevěst, Jenny a Gigi). Gino sám je rovněž sameček z mého loňského odchovu (přejmenovaný Comely). Gino se vybarvil v překrásného hi-yellow. Je nádhernej, přeju a závidím;o) Díky!

Tuhle zprávičku si můžete přečíst na jejím webu jako reakci pro veřejnost na náš mejlík. Moc nás to oba potěšilo, i když původně jsme teda chtěli paničce naznačit, že už je to skoro půl roku, co mám Gina doma a že by mohla poslat nějaké alimenty v podobě min. 5 krabic macatých cvrků, ale to panička nejspíš nepochopila. Tak alespoň slova chvály :o)

(17.5.2007)

Nové zprávy...

zas po čase bych Vám rád sdělil nějaké nové info. Zlatíčka rostou, baštěj, svlíkaj se. Holky jsou zatím pořád sami, jen probíhá pomalé seznamování přes sklo. Ginouš na ně dycky vyjeveně kouká jak na svátost, tak jsem zvědavej, až je dám dohromady :o)

Zítra přijede sestra, viz. jiný příspěvek :o), a přiveze novou speciální vážicí techniku, tak dám pak vědět, jak to pokračuje.

Jinak si musíme dát bacha na jazyk, zjistili jsme, že nás tu sleduje více lidí :o)

(4.6.2007)

Nový rok a jak jsme na tom...

Zprvu se omlouvám, za velmi značný informační deficit, který jste pocítili nejen v této rubrice. Slibuji zde předevšemi, jako jiskra jasná....to už zase jinde jsme :o) že to napravím a i v budoucnu budu trochu více psát o tom, jak se moje zlatíčka mají. Jedním z důvodů jsou fronty před naším domem a nespočet dotazů a vzkazů zanechaných bouřící se veřejností, která chce být informována :o)Tolik pro úvod.

V životě mých malých gekonků došlo k celkem výrazným změnám, o kterých bych vás rád informoval.

Prvním z nich je růst mých malých gekonků. Gino už je 9 dkg macík a holky ho celkem hezky následují. Gigina váha se touhle dobou pohybuje něco málo nad 7 dkg a Jenny, která je taková malá anorektička :o) má "pouze" 6 dkg.

Další novinkou je to, že slečny už neobývají svůj provizorní plastový boxík, ale byly přestěhovány do částečně zrekonstruovaného terárka po Ginovi a už se tam hezky zabydlely. Otázkou je, jak dopadl Gino s bydlením? Musel bohužel ustoupit svým nápadnicím. Zatnul zuby a další orgány a přes velmi evidentní rozezlení, které dává poměrně jasně najevo, obývá touhle dobou výše zmiňovaný plastový boxík, bývalé provizorní útočiště holek. Stísněné podmínky a celkový komfort odpovídající bytu 1+nic bez kliky, jsou řekněme přijatelnou daní za časy, které Ginovi co nevidět nastanou a on si je toho myslím velmi dobře vědom :o)Tahle celá rošáda má jediný význam a to ten, že po zazimování, které si teďka prcci užívají(které by se jinak také dalo nazvat studeným odchovem, který je ale pro jejich tělíčko velmi podstatný) nastane den "D", kdy v hodinu "H"vstoupí Gino do ráje :o) kde ho na pohovce obestlané heboučkými polštáři, při popíjení nejkvalitnějších lihovin a pojídání uzených cvrčích stehýnek...omlouvám se, nechal jsem se trochu unést :o) prostě nastane čas, aby Gino ukázal, kdo v jeho bývalém terárku nosí kalhoty....i když musím na Gina prásknout, že při cca 28°C chodí většinou naostro :o)

Nezbývá než společně popřát vše nej do Nového roku, hodně zdraví, stěstí a dodržených novoročních předsevzetí :o)

(1.1.2008)

Koukám, jak ten čas letí...

zpívá Vašík Neckář v jedné své písničce a já mu musím dát za pravdu. Ani se mi nechce věřit datu poslední zprávy v tomhle příspěvku. No co, no nic :o)

Možná to pro vás bude jen takové malé shrnutí událostí, které jsou vám moc dobře známé, ale třeba tyto stránky navštěvují i jiní, né tak dobře informovaní človíčci a ti jistě ocení stručný popis událostí...

Zimování mých mazlíků proběhlo a koncem února, ke své veliké radosti mohli začít odhazovat čepice, šály a další zimní doplňky, neboť jejich páníček přestal být škrt a dal, jak se lidově říká "volume doprava" Postupné zvýšení teploty v terku nebyla jediná zásadnější událost s přicházejícím březnem. Tou možná daleko podstatnější, byl návrat pána domu do svého obydlí. Tím samozřejmě myslím Gina. Tady se přiznám, jsem měl nemalé obavy, jak to celé dopadne. Sice mě trochu utěšovala skutečnost, že při zkušebních seznamkách přes sklo terárka, na sebe gekonci zírali celkem přátelsky...ale člověk nikdy neví. Návrat pána domu jsem naplánoval na sobotní ráno. Přeci jen jsem chtěl mít situaci pod kontrolou a v případě nějakého problému zasáhnout. To naštěstí nebylo třeba a to k čemu celkem záhy došlo, nešlo nazvat konfliktem nebo nějakou nesnášenlivostí...spíše naopak :o) I když v gekončím podání to neni zrovna žádná romantika. Jinej kraj, jinej mrav :o) Gino nenechal nic náhodě a průzkum svého trochu inovovaného teritoria vzal z gruntu a celkem důkladně :o)

Díky těmto skutečnostem došlo v terku k menším změnám. Jak máte doma dvě ženský, tak se prostě přestavbám nevyhnete :o) Nejhorší je, že za Gina jsem to odskákal já :o( Někdo je tu holt na práci, někdo na jiné věci :o) K těm změnám. Z terka zmizela napaječka a krmítko, které čátečně podepíralo jednu terásku. Přibyla miska na vodu, pravá teráska byla stržena  :o) a nahrazena novou větší s jedním úkrytem a pak asi nejdůležitější novinka, přibylo kladiště. To jsem vytvořil na zakázku z krabičky od zmrzliny,( pro zvědavce - už si nepamatuju, co měla za příchuť) kterou jsem celou obalil polystyrenem a popískoval, aby v terku nijak nerušila. Samozřejmě jsem nezapomněl na vchod pro gekonky, odendavací (divné slovo:o)) vrchní díl a takové malé špehovací okénko. Z čistě chovatelských důvodů, nejsem žádnej "voajér" :o) Tahle část terka je v tuhle chvíli jedna z nejdůležitějších, protože Gino se má s holkama moc moc rád a k mé radosti plní kladiště svou funkci na 100% a už jsem měl to potěšní, vyndat z něj 10 krásných eubličích vajíček.

Tím se dostáváme k další stavbě, která až tak s terkem nesouvisí. Tou stavbou je inkubátor nebo líheň chcete-li. Ten se skládá z plastového boxu, ve kterém je umístěna plastová nádoba s vodou. Vodu v nádobě ohřívá akvarijní topítko (za které děkuji Robčovi..ps: doufám, že Jenda žaludeční problémy vyřešil :o)) a voda pak následně celý inkubátor. Tohle celé je umístěno v polystyrenové krabici mé vlastní výroby a zaujímá čestné místo v sestřině pokoji. Vajíčka jsou pak v inkubátoru uložena v plastových krabičkách, které zbyly po cvrčcích a aby je nic netlačilo, mají pod sebou vrstvu vermikulitu (pro neznalce expandovaná slída s hustotou 2,3 – 2,7 g/cm³ - bůh žehnej internetu :o)) který je ani málo ani moc navlhčen a zajištuje vajíčkům spolu s topítkem ideální klima. Ještě jedna poučka, která by vás mohla zajímat (jestli už to víte, tak prosím dělejte překvapené) inkubační teplotou se dá ovlivnit pohlaví malých dráčat. Inkubovat by se mělo v rozmezí 28 - 32ºC Já jsem zvolil spodní hranici, což by ve výsledku mělo znamenat, že budu mít spoustu malých dračic. Ale uvidíme, jak to nakonec dopadne. Vzhledem k větší četnosti snůšek, než jsem původně uvažoval, jsem musel do inkubátoru udělat regálky, čímž jsem zvýšil kapacitu inkubátoru na 12 vajíček. Při zachování ďábelského tempa snůšek (Gigi měla pauzu mezi druhou a třetí snůškou jen 9 dní) to asi brzo stačit nebude, ale to je vedlejší. Ještě jsem zapomněl na dáreček, kterej jsem přivezlmazlíkům z Irska. Tím je novej nahřejvací kamínek, kterej tvořil třetinu váhy mého zavazadla při zpáteční cestě. Rafička váhy se zastavila na úctyhodných 5,2 kg :o) Uvidíte ho na fotkách.

Nu a teďka už mě napadá jen jedna novinka a tou je, že včera mazlíci prvně ochutnali...jak to říct...vím že by se věci měly nazývat pravými jmény, ale v tomhle případě by to nebyl nejlepší nápad.....dejme tomu krycí název "ňamka" takže ochutnali "ňamku". Je to teda celkem drsný kino, ale holky jsou po snůškach celkem pohublé, tak potřebovaly nějakou kalorickou bombu, kterou "ňamka" bezesporu je, jako sůl :o) Ochutnali jí všichni, i Jenny, která ohrnuje nos nad sarančákama. Gino se veze s holkama, ale konec konců, zásluhy má taky, tak ať si šmákne :o) 

Touhle poslední novinkou bych se s vámi na čas rozloučil a nejpozději v polovině května, kdy očekávám první malé draky, se tu zas přihlásím s nějakou tou aktualitkou :o)

(22.4.2008)

První drak je na světě...

dnes ráno konečně nastala dlouho očekávaná událost a to vylíhnutí prvního malého gekonka :o) Bohužel jsem to zjistil při odchodu do práce, takže jsem toho krom pár fotek moc nestihl. Celé dopoledne jsem byl zásobován informacemi od mamky, která má odpolední směnu a tak se mohla zhostit úlohy nezávislého pozorovatele. Tato úloha jí šla velmi dobře a tak jsem během dopoledního monitoringu zjistil, že nový dráček je pěkný divoch. Ač jsem to původně neměl v plánu, opustil plastovou krabičku, kde strávil se svým, ještě nevylíhnutým bráškou, 51 dní a vydal se na průzkum po novém, značně předimenzovaném obydlí :o) jak už jste si jistě přečetli na úvodní stránce, dráček měří neuvěřitelných 9 cm a váží hrozivé 3g :o) Odpoledne jsem pak trávil na zprovoznění webové kamery (zde patří veliké díky Jeníkovi S....díky moc) a po zprovoznění jedné, přišla logicky myšlenka na zprovoznění druhé web kamery. Tento zpočátku geniální nápad se povedlo uskutečnit (zde patří veliké díky Lubošovi Š.... díky moc), ale bohužel nejspíš nestíhá naše výpočetní technika. On-line přenos z dvou kamer, kde jedna zabírala ještě nevylíhnuté vajíčko a druhá celý prostor plastového boxu, trval necelých půl hodiny a znovu zprovoznit už se ho bohužel nepodařilo :o( Uvidíme, jestli přijdem na nějaké řešení. To by bylo zatím vše ohledně novinek kolem eubličích miminek. S dalším novým drakem se opět přihlásím.

Zasloužilá matka a otec v jedné osobě Jenda Benda :o)

(20.5.2008)

 

Náhledy fotografií ze složky Gekončík noční - Eublepharis macularius

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High-priced Blood Force associated with older people

(AcibEmibly, 28. 7. 2018 17:25)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/pharmacie-en-ligne-cialis-france/

terárko

(:D, 18. 4. 2012 21:24)

ahoj, na jaké stránce si objednával to terárium prosím? :D

A+A

(Peťule, 12. 6. 2008 20:57)

Nevím, nevím jestli se na tebe Amy a Aysha nebudou trošičku zlobit, že jsi se tu o nich ještě ani písmenkem nezmínil :o(

fajn že ses probudil:-)

(miša:-), 7. 5. 2008 13:11)

Ahoj Honzíku,fajn že ses probudil ze zimního spánku a napsal nějaké novinky a to jako vždy s originálníma komentářema:-))) Jsem zvědavá jak budu já často aktualizovat ten svůj webík,pokud budeš mít se mnou trpělivost a dotáhnem to do zdárného konce:-)

re: hodina "H"

(Honza, 28. 1. 2007 14:01)

Právě odjíždím, příjezd kolem půl 4 až 4 ;o)

hodina "H"

(Peťule, 28. 1. 2007 10:55)

Zajímalo by mě na kolik hodin je naplánovaný příjezd Gina a jestli už je postavená slavobrána?

Neboj se cvrčka nic :o)

(Honza, 27. 1. 2007 11:30)

Neboj, žádnej sklep nebude. Cvrčci už jsou doma, zatím v kuchyni na stole a jsou to velmi tišší hoši a slečny :o))

domácnost bude klidná

(Slávinka, 26. 1. 2007 20:59)

o jednom jsem přesvědčená,že domácnost klidná bude.Cvrčící budou nastěhovani ve sklepě a s nimi možná i GINO s páníčkem.Protože mezi další krmení patří jednodenní holátka myší a to mě nesmí překročit práh bytu.Jinak jsem velmi tolerantní,ale všeho s mírou.

Dotaz

(Jitka - bejvalá kamarádka, 26. 1. 2007 10:27)

Vše bedlivě sleduji, ale chybí mi pořád jedna podstatná věc. Není zde vyjádření mé kamarádky/už zase/ Slávinky.

!!!!

(Jitka - bejvalá kamarádka, 26. 1. 2007 7:56)

Alčo Ty jsi šplhna.

Zlatíčko :o)

(Honza, 26. 1. 2007 6:49)

:*

Podpora

(Alča, 25. 1. 2007 21:49)

Vždyť mě je to ouplně jasný. Já věděla, že tě nepodpoří tak jsem rychle zasáhla :-)

podpora

(Honza, 24. 1. 2007 6:44)

Děkuji Áji, jsem stejného názoru co ty :o). Já jsem od Jitky očekával podporu, že pochopí mou mateřskou lásku a ona takhle :o)))

Podpora :-)

(Alča, 23. 1. 2007 22:18)

Nu jsem zvědavá, co si o ksistech zde přítomných kritiků bude myslet chudák Gino :-).

:))))

(Honza, 23. 1. 2007 10:00)

Jak myslíš :o)))))

????

(Jitka - bejvalá kamarádka, 23. 1. 2007 8:54)

Honzíku bu,bu.bu! Skoro jsem se Tvých výhružek lekla.
Měl jsi napsat, že přijímáš pouze kladné komentáře, a nejsi schopný zkousnoüt stanovisko jiného.
Hold budeme konstatovat, že ošklivec ošklivej je tak krásný jako jeho páníček.

Záporné ohlasy...

(Honza, 23. 1. 2007 8:07)

každej nějak vypadá a zvířata maj tu nevýhodu, že to oproti lidem nemaj šanci moc změnit. Takže si reakce podobného rázu nechte pro sebe. Nebo pak Ginovi ukážu Vaše fotky a uvidíme jak on vidí Vás :o)))

Další bejvalá kamarádka !!!

(Honza, 23. 1. 2007 8:02)

Ošklivec ošklivej

(Jitka, 23. 1. 2007 7:59)

Božka má pravdu, je hnusnej.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Honza, 19. 1. 2007 12:14)

Važ slova sestřičko, já Ti dam ošklivce, to bude koukat :(((((((((((((((((